تور گرجستان

همه تور ها

درباره تور گرجستان

گرجستان ؛ کشوری اروپایی آسیایی 

اگر دوست دارید به کشوری سفر کنید که هم در اروپا و هم در آسیا قرار دارد، تور گرجستان بخرید. گرجستان آنقدر زیبا و شگفت‌انگیز است که حال روحی شما را دگرگون می‌کند. کشور گرجستان یکی از اولین مقصدهای سفر خارجی ایرانیان است؛ چراکه شما نیاز به اخذ ویزا ندارید و به‌راحتی می‌توانید از طبیعت بی‌نظیر این کشور لذت ببرید.

خرید تور گرجستان از سفرهای دانا را هم به افرادی پیشنهاد می‌کنیم که به دنبال سفر ارزان‌قیمتی هستند، و هم به افرادی که تور خارجی گران‌قیمت و لاکچری می‌خواهند. در شهر گرجستان انواع هتل‌های سه ستاره تا 5 ستاره لوکس پاسخگوی نیاز هر گردشگری خواهد بود.

داشتن پول نقد کافی در گرجستان 

مهم‌ترین نکته‌ای که برای سفر به گرجستان باید مدنظر داشته باشید این است که هرکدام از مسافران برای هر شب اقامت در شهرهای گرجستان باید نفری 100 دلار همراه داشته باشند. پلیس گرجستان در فرودگاه پول نقد همراه شما را بررسی می‌کند و در صورتی که برای هر شب اقامت 100 دلار داشته باشید اجازه ورود به خاک گرجستان را به شما می‌دهد. به طور مثال، هر نفر برای 7 شب اقامت در گرجستان باید 700 دلار همراه داشته باشند. در نظر داشته باشید اگر این میزان پول همراه شما نباشد، پلیس کشور گرجستان شما را ریجکت می‌کند.

پکیج تور گرجستان سفرهای دانا

- بلیط هواپیما رفت و برگشت 
- اقامت در هتل 3 ستاره تا 5 ستاره با صبحانه
- بیمه مسافرتی
- یک گشت شهری رایگان مهمان آژانس
- تورلیدر فارسی‌زبان
- ترانسفر فرودگاهی

بهترین هتل های گرجستان 

هتل های تفلیس هتل های باتومی
بیلتمور ایفوریا 
دالیدا ورلد پالاس 
مون لایت اوربی توئین 
روستاولی 36 اسکای تاور 

بهترین زمان سفر به گرجستان چه فصلی است؟

گرجستان کشور سردسیری است و زمستان‌های سردی دارد، اما سفر به گرجستان در هر فصلی جذابیت‌های خاص خودش را دارد. گرجستان به لطف موقعیت جغرافیایی خود از آب‌و‌هوای متنوعی برخوردار است و تابستان‌های گرم و مرطوب و زمستان‌های معتدل و سری دارد. جالب است بدانید در حالی که قله‌های کوهستانی شمالی گرجستان به‌طور دائم برفی هستند، اما مناطق ساحلی غربی دریای سیاه هوای مطبوعی دارند.

در حالت کلی بهترین زمان سفر به گرجستان از اواسط خرداد تا اوایل مهرماه است .