تور تفلیس

درباره تور تفلیس

اقساط 4 الی 12 ماهه 

تور تفلیس گرجستان از تهران  ارزان قیمت + بهترین هتل های 3 تا 5 ستاره ⭐️ + ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی

تفلیس 

تفلیس، پایتخت گرجستان، یک شهر پرجذاب و دوست‌داشتنی است که هر ساله میلیون‌ها گردشگر را به خود جذب می‌کند. با تاریخچه‌ای بیش از 1500 سال، این شهر پر از آثار باستانی، معابد، قصرها و بازارهای رنگارنگ است که هر کدام داستان خاص خود را برای گردشگران تعریف می‌کنند.

در طول تور تفلیس، شما به شهرهای باستانی اطراف تفلیس نیز سفر خواهید کرد و از زیبایی‌ها و فرهنگ محلی هر منطقه بهره‌برداری خواهید کرد. همچنین، شما فرصت خواهید داشت تا از غذاهای محلی معروف گرجستان، مانند خورشت پلو با گوشت خوک و خرما، لوبیا پلکمی و خمیر پرشکلاتی چورو، لذت ببرید.

با همراهی سفرهای دانا ، در تور تفلیس تجربه‌ای بی‌نظیر از فرهنگ و تاریخ این منطقه خواهید داشت. منطقه‌های دیدنی مانند پل خونساری، قلعه ناریکلا و سن کتس ویلی، شما را به دنیایی از زیبایی و شگفتی هدایت خواهند کرد.

پس با سفرهای دانا در تور تفلیس همراه شوید و لحظاتی فراموش‌نشدنی را در این شهر جذاب به سر ببرید.

پکیج تور تفلیس 

- گشت شهری (در شهر تفلیس)
- ترانسفر فرودگاهی (حمل و نقل از یا به فرودگاه تفلیس) 
- بیمه مسافرتی (بیمه حین سفر به تفلیس در تمام مدت تور) 
- راهنمای فارسی زبان
- رزرو هتل تفلیس
- رزرو بلیط هواپیما تهران تفلیس

 هزینه تور تفلیس

هزینه تور تفلیس با توجه به نوع هتل، نوع ایرلاین (بلیط پرواز داخلی یا خارجی به مقصد تفلیس) و سایر امکانات ارائه شده در تور متغیر خواهند بود. آژانس مسافرتی سفرهای دانا  مجری تخصصی و مستقیم تور تفلیس است و از این جهت میتوانید مطمئن باشید که همراه با تور ارزان تفلیس به سفری خواهید رفت که با هزینه مناسبی برای شما تمام خواهد شد. به یاد داشته باشید همیشه ارزانترین قیمت تور نمیتواند دلیل بر بهتر بودن تور باشد، برخی با ارائه تور ارزان تر و بی کیفیت فقط باعث هدر رفتن سرمایه و زمان گردشگران میشوند.