تور قطر

همه تور ها

درباره تور قطر

 قطر در یک نگاه 

قطر، رسماً پادشاهی قطر نامیده می‌شود، یک کشور در شبه جزیره عربستان است که در خلیج فارس قرار دارد. با پایتخت در دوحه، قطر یکی از کشورهای پرسرعت و پیشرفته در منطقه خاورمیانه است.

قطر دارای جمعیتی نسبتاً کم است و اکثریت آنها از جمعیت خارجی تشکیل شده است که برای کار یا تجارت وارد این کشور شده‌اند. قطر یکی از راهبردهای اقتصادی خاورمیانه است و برای منابع غنی نفت و گاز طبیعی خود شهرت دارد.

علاوه بر این، قطر به عنوان یک مقصد گردشگری نیز مشهور است. شهرهای دوحه و الوکیر به عنوان مراکز تجاری و فرهنگی مهم در قطر درخشان هستند. همچنین، سواحل زیبا، رستوران‌ها و هتل‌های لوکس، مراکز خرید بزرگ و جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی مانند موزه‌ها و بازارهای محلی، جذابیت بیشتری به قطر می‌بخشند.

از دیدگاه فرهنگی، قطر یک کشور اسلامی است و مسلمانان اکثریت جمعیت را تشکیل می‌دهند. اما، قطر با برخورداری از آزادی‌های فرهنگی و مذهبی، محیطی متنوع و پویا برای جامعه بین‌المللی فراهم کرده است.

به طور کلی، قطر یک کشور پیشرفته و فرهنگی است که در خلیج فارس قرار دارد و با جاذبه‌های فراوان و فرهنگ غنی خود، توجه مسافران و گردشگران را به خود جلب می‌کند.

پکیج نور قطر سفرهای دانا 

  • گشت شهری
  • ترانسفر فرودگاهی (فاصله فرودگاه قطر تا هتل مورد نظر)
  • بیمه مسافرتی (بیمه حین سفر با تور قطر)
  • راهنمای فارسی زبان (تور لیدر آشنا به شهر دوحه)
  • رزرو بلیط هواپیما
  • رزرو هتل

بهترین هتل های قطر

نام هتل معرفی هتل
هتل الریتز کارلتون، دوحه این هتل پنج ستاره واقع در قلب شهر دوحه قرار دارد و دارای امکانات لوکسی همچون استخر سقفی، سونا، سالن ورزشی و رستوران‌های با مناظری فوق‌العاده است.
هتل فورسیزونز، دوحهاین هتل ویژگی‌های شیک و مدرنی دارد و به عنوان یکی از بهترین هتل‌های لوکس دوحه محسوب می‌شود. امکانات آن شامل استخر سقفی، سالن ورزشی، سونا و رستوران‌های با منوی بین‌المللی است.
هتل وی، دوحهاین هتل زیبا و شیک در قلب شهر دوحه قرار دارد و امکاناتی همچون استخر سقفی، سالن ورزشی، رستوران‌های با منظره‌ی دریاچه و سالن کنفرانس را در اختیار می‌گذارد.
هتل شهری، دوحهاین هتل در مرکز شهر دوحه قرار دارد و امکاناتی مانند رستوران‌های با منظره‌ی شهر، اتاق‌های شیک و مدرن و سالن کنفرانس را داراست.
هتل سوان، دوحهاین هتل در یکی از مناطق محبوب دوحه قرار دارد و دارای امکاناتی همچون استخر سقفی، سالن ورزشی و رستوران‌های با منظره‌ی شهر است.